Dlaczego nasz Catering?

 

Dostarczamy catering przygotowany z wysokiej jakości produktów, 

pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców. 

Dbamy o jakość i EKOLOGIĘ. 

Nasz catering dostarczamy w ekologicznych opakowaniach.

W cooKING Catering ekologia to standard nie przywilej!

dieta optymalna

Optymalna

Różnorodność owoców, warzyw, produktów mlecznych, mięs oraz produktów zbożowych pozwala na komponowanie smacznego i urozmaiconego menu. 

Wegańska

Zestaw wegański jest dobry rozwiązaniem dla tych, którzy chcą przejść na dietę roślinną, ale nie mają czasu lub nie wiedzą jak komponować dania, aby zawierały niezbędne składniki odżywcze.

Wegetariańska

Podstawą tej diety są produkty obfitujące w błonnik pokarmowy, który reguluje pracę przewodu pokarmowego, przyspiesza przemianę materii i daje uczucie sytości. Nie musisz obawiać się, że będziesz na niej głodny.Zestaw wegański jest dobry rozwiązaniem dla tych, którzy chcą przejść na dietę roślinną, ale nie mają czasu lub nie wiedzą jak komponować dania, aby zawierały niezbędne składniki odżywcze.

Wegetariańska z rybą

Nie jadasz mięsa, ale nie chcesz rezygnować z ryb? Wybierz dietę wegetariańską z rybami! W naszych planach występują produkty, które będą rekompensować brak mięsa pod kątem makroskładników,witamin oraz składników mineralnych.

Bezglutenowa

Masz nietolerancję i powinieneś wykluczyć gluten, ale nie wiesz z jakich produktów możesz komponować swój jadłospis? Nasza dieta pomoże Ci w zapanowaniu nad swoim odżywianiem.

Bezlaktozowa

Dieta bez laktozy przygotowana jest z myślą o osobach nietolerujących ten składnik pokarmowy. Objawami nietolerancji laktozy są dolegliwości trawienne, m.in. bóle brzucha oraz wzdęcia.

Bez laktozy i glutenu

Jest to wariant, który eliminuje z codziennego jadłospisu produkty zawierające zarówno gluten jak i laktozę. Mimo że jest to dieta eliminacyjna, zadbaliśmy o odpowiednie zamienniki wykluczanych produktów.

Sportowa

W tej diecie stawiamy na zdrowe, zbilansowane i urozmaicone posiłki. Wbrew pozorom to nie tylko sposób żywienia, który pomoże Ci chudnąć, ale również stabilizować obecną masę ciała

Dr Dąbrowskiej

 Jedną z możliwości na wyłączenie pewnych mechanizmów w naszej głowie i aktywowanie procesów samo-naprawczych ciała jest wdrożenie diety warzywno-owocowej dr Dąbrowskiej.

Ketogeniczna

Dieta ketogeniczna, określana także jako dieta ketogenna, to model żywienia opierający się na wysokim spożyciu produktów tłuszczowych, odpowiedniej ilości produktów białkowych z równoczesnym ograniczeniem pokarmowych źródeł węglowodanów.

Low Carb

Low Carb

Dieta low carb to inaczej dieta niskowęglowodanowa. Jest to skuteczny sposób na redukcję zbędnych kilogramów. Ograniczenie ilości spożywanych węglowodanów pozwala skutecznie spalać tłuszcz.

Dieta Office

Dieta office przeznaczona jest dla osób, które nie mają czasu gotować, a chcą odżywiać się racjonalnie podczas pracy i nie przybierać na wadze 😉 Dieta office składa się z 3 posiłków do wyboru.

Detoks Sokowy

To idealny sposób, by oczyścić i zregenerować swój organizm. Po kuracji sokami, która może trwać od 1 do 5 dni, poczujemy poprawę trawienia i samopoczucia,