Kontakt

Catering Dietetyczny

cooking catering dietetyczny

cooking catering

CooKING to catering dietetyczny, który powstał z potrzeby zdrowego i odpowiednio zbilansowanego żywienia. Każdego dnia dbamy o to, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia naszych Klientów. Zespół CooKING tworzy zespół energicznych i zaangażowanych osób z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia.

Setki godzin spędzonych w kuchni przez naszych kucharzy i dietetyków, pozwoliły na powstanie menu dla prawdziwych koneserów. Zestawy naszej diety pudełkowej przygotowujemy ze świeżych produktów, pochodzących tylko od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Dostarczane przez nas posiłki pomogą zachować zdrowie, dobre samopoczucie oraz piękną sylwetkę.

W dzisiejszym zabieganym świecie brakuje czasu, możliwości lub wiedzy na temat przygotowania smacznych, pełnowartościowych i dietetycznych posiłków. CooKING catering dietetyczny to doskonała propozycja dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które chcą odżywiać się zdrowo i racjonalnie.

Z naszą pomocą, to czysta przyjemność!

+48 796 702 911
hello@cookingcatering.com.pl

Najlepszy catering dietetyczny

Ekologiczne opakowania

Ekologiczne opakowania są u nas standardem – nie dodatkiem, za który musisz dopłacać. Catering dietetyczny otrzymujesz w ekologicznych opakowaniach.

Zestawy naszej diety pudełkowej przygotowujemy ze świeżych produktów pochodzących, tylko od sprawdzonych i zaufanych regionalnych dostawców.

#gmofree # zerowaste #ecofriendly

Jak zamawiać?

1 2

Wybierz dietę dostosowaną
do swoich potrzeb

2 2

Zamów online

cooking catering dostawa

Darmowa dostawa

cooking catering Poznań

Smacznego!


Jestem mile zaskoczony, że w końcu dania wydawane są w papierowych opakowaniach oraz szklanych słoikach. Wcześniej denerwowało mnie generowanie sterty plastiku. Jakość dań również jest na wysokim poziomie - polecam!

Projekt bez tytulu 20
Karol
dieta optymalna

zdrowy catering dietetyczny

Mapa dostaw

CooKING catering dietetyczny dostępny jest na terenie Poznania i okolic.

Nasze zestawy dostarczamy w ponad 800 lokalizacjach!

Dokładny obszar dostaw diety pudełkowej wskazany został w zakładce mapa dostaw.

W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym

Catering Dietetyczny cooking Poznań

Catering Dietetyczny z wyborem menu

CooKING catering to najlepszy dietetyczny catering Poznań oferujący aż 15 dostępnych rodzajów diety pudełkowej oraz dietę z wyborem menu – 40 wymiennych dań każdego dnia. Zestaw dań diety przygotowywujemy według najlepszych receptur.

Dieta standard – zbilansowana dieta pudełkowa dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem. Dieta dostarcza 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal. Zestaw zawiera wariant diety bez glutenu dla osób, które z różnych powodów powinny wykluczyć lub ograniczyć zawartość glutenu w posiłkach, wariant bez laktozy dla osób, które nie tolerują białka mleka krowiego oraz wariant bez glutenu i laktozy.

5 posiłków dziennie to dla ciebie za dużo? Wybierz dietę office z 3 posiłkami.

Zamów dietę odchudzające o kaloryczności 1000 kcal jeżeli chcesz obniżyć deficyt kaloryczny lub dietę sportową dla osób aktywnych z wyższym zapotrzebowaniem kalorycznym 2000, 2500, 3000, 3500, 4000 kcal składającą się z 5 posiłków plus shake białkowy.

Catering Dietetyczny dla osób z problemami zdrowotnymi w Poznaniu

Dla osób z problemami zdrowotnymi polecamy: Dieta Low Carb o obniżonej zawartości węglowodanów. Dostępna w wariantach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal; Zestaw dieta ketogeniczna lub dieta z niskim indeksem glikemicznym to doskonały wybór dla osób zmagających się utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Dieta dr Dąbrowskiej oczyszczająca organizm z toksyn zalecana w okresie wiosennym lub jesiennym.

Świetnym dodatkiem przed rozpoczęciem diety jest detoks sokowy.

Catering dietetyczny przygotował dietę pudełkową dla wegan i wegetarian

Zestaw cateringu dietetycznego dostosowanego dla wegan czyli dieta wegańska – dopasowana dla osób, które całkowicie wykluczyły produkty pochodzenia odzwierzęcego.  Dostępna jest w sześciu wariantach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal;

Dieta wegetariańska – bez mięsa, zawierająca pięć pełnowartościowych posiłków dziennie. Poznań catering dietetyczny przygotował wariant diety z rybą, który jest doskonałym wyborem dla osób, niejedzących mięsa, ale nadal spożywających ryby.

fit catering, najlepsza dieta pudełkowa Poznań – obszar dostawy

CooKING catering dietetyczny dostępny jest na terenie Poznania i okolic. Nasze zestawy dostarczamy w Poznań, Swarzędz, Chyby,  Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Rokietnica, Kobylniki, Napachanie, Lusowo, Lusówko, Kiekrz, Suchy Las, Dąbrowa, Dąbrówka, Wysogotowo, Skórzewo, Luboń, Wiry, Puszczykowo, 

Co wyróżnia cooKING catering dietetyczny?

Zbilansowane posiłki dietetyczne. Wszystkie zestawy diety pudełkowej, które są dostępne w naszej ofercie, są bilansowane przez wykwalifikowanych dietetyków. Ich doświadczenie pozwala na komponowanie menu korzystając z aktualnych zasad zdrowego żywienia. Catering dietetyczny CooKING zawiera optymalną ilość składników odżywczych, co umożliwia właściwe funkcjonowanie organizmu. Zapewniamy także fachowe doradztwo dietetyczne. Nasi dietetycy są do Państwa dyspozycji!

Wartościowe jedzenie to nasza pasja i tę pasję odzwierciedla nasze menu. Uważamy, że dieta to nie przykry obowiązek, ale styl życia – i o ile nasze menu może pomóc zrzucić zbędne kilogramy, o tyle naszym priorytetem jest poprawa jakości życia naszych klientów. Bo żyć dobrze to jeść wartościowe, zdrowe produkty, dbać o aktywność fizyczną i poświęcać czas na rozwój pasji. Tylko takie połączenie pozwoli Ci czuć się świetnie i wyglądać idealnie. 

Zbilansowane posiłki dietetyczne

Wszystkie zestawy diety pudełkowej, które są dostępne w naszej ofercie, są bilansowane przez wykwalifikowanych dietetyków. Ich doświadczenie pozwala na komponowanie menu korzystając z aktualnych zasad zdrowego żywienia. Catering dietetyczny CooKING zawiera optymalną ilość składników odżywczych, co umożliwia właściwe funkcjonowanie organizmu. Zapewniamy także fachowe doradztwo dietetyczne. Nasi dietetycy są do Państwa dyspozycji!

Dostawa

Poznań

Baranowo

Przeźmierowo

Skórzewo

Palędzie

Plewiska

Wiry

Luboń

Napachanie

Pawłowice

Rokietnica

Skórzewo

Swadzim

Zalasewo

Batorowo

Wysogotowo

Jasin

Kamionki

Koninko

Komorniki

Krzyżowniki

Murowana Goślina

Suchy Las

Kiekrz

Napachanie

Tarnowo Podgórne

Rokietnica

Złotniki

Czerwonak

Dachowa

Daszewice

Dopiewo

Gruszczyn

więcej…

- blog

najnowsze wpisy