Kontakt

Dieta Optymalna

1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Zbilansowana dieta standardowa: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja

Warianty diet: optymalnym, wegetariańskim, wegetariański + ryba, wegański, bez glutenu, bez laktozy, bez glutenu & laktozy.

Dodatkowo można zamówić świeżo wyciskany sok z pomarańczy lub shot odpornościowy.

Cena za 1 dzień od 84 zł – sprawdź nasz cennik

Dieta Standardowa

Zbilansowana dieta pudełkowa

Catering dietetyczny standardowy, to catering dietetyczny, składający się z pełnowartościowych posiłków, w którym stawiamy na zdrowe, zbilansowane i urozmaicone posiłki. Wbrew pozorom to nie tylko sposób żywienia, który pomoże Ci chudnąć, ale również pomoże ustabilizować obecną masę ciała lub ją zwiększać – wszystko zależne od tego, jaką kaloryczność diety standardowej wybierzesz. W diecie standardowej znajdziesz, różnorodność owoców, warzyw, produktów mlecznych, mięs, produktów zbożowych. Skład diety standardowej pozwala na komponowanie smacznego i urozmaiconego menu. Dieta standardowa przeznaczona dla osób, które nie eliminują ze swojej diety żadnych grup produktów ze względów zdrowotnych czy etycznych.

Oferta standardowej diety

Oferta diety pudełkowej w opcji diety standardowej dostępna, aż w 4 wariantach zbilansowanych posiłków do wyboru: bez laktozy, bez glutenu, bez glutenu i laktozy oraz z smaczna dieta pudełkowa z wyborem menu. Standardowy catering dietetyczny składa się z pięciu posiłków dietetycznych.

Dieta standardowa gwarantuje zdrowe nawyki żywieniowe oraz najwyższą jakość składników odżywczych

Catering dietetyczny - dieta pudełkowa standardowa

Najlepszy catering dietetyczny oferuje odpowiednio zbilansowaną dietę, smaczne posiłki z darmową dostawą do domu lub biura.