Detoks czyli sposób na dobre samopoczucie

Wiele się teraz mówi na temat detoksu, czyli szeroko pojętego oczyszczania organizmu. Przede wszystkim powinniśmy sobie zdać sprawę, że jest to temat, który dotyczy każdego z nas! Dlaczego? Każdy z Nas, każdego dnia naraża swój organizm ma wpływ toksyn i zanieczyszczeń, tak po prostu, nie zastanawiając się nad tym. Wdychamy je z powietrzem (spaliny, smog), zjadamy z pożywieniem (konserwanty zawarte w żywności lub żywność wysoko przetworzona), wcieramy je w skórę wraz z kosmetykami. Poza tym nasz organizm zatruwany jest także przez środki czystości (produkty do prania i sprzątania), używki (alkohol, papierosy i inne), leki i suplementy oraz temat, o którym rzadko się wspomina – pasożyty oraz stres.
(więcej…)

Dieta pudełkowa z dostawą do domu – Poznań

Jeśli chcesz schudnąć albo po prostu zadbać o swoje zdrowie i zacząć dobrze się odżywiać, catering dietetyczny cooKING poleca się do usług. Proponujemy pyszne, zdrowe jedzenie na dowóz – nasza oferta dedykowana jest mieszkańcom Poznania. Przygotowaliśmy kuszące menu pełne smaków, w którym uwzględniliśmy przeróżne potrzeby – zarówno tych, którzy jedzą praktycznie wszystko, jak i tych, którzy z różnych względów wykluczyli z codziennego spożycia różne grupy produktów. W naszej ofercie znajdują się, m.in. diety: bezglutenowa, wegańska, wegetariańska, bez laktozy czy detoks sokowy.

(więcej…)

Dieta paleo

Dieta paleo – ostatnio coraz częściej o niej słyszymy. Na czym polega? Jakie produkty stanowią bazę tej diety oraz jakie korzyści przynosi jej stosowanie? O tym wszystkim przeczytacie poniżej.

(więcej…)

CooKING catering „od kuchni”

CooKING catering to prężnie rozwijająca się firma z branży cateringu dietetycznego, która dostarcza posiłki na terenie Poznania i okolic. Jak sami mówią: „CooKING to doskonała propozycja dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo i racjonalnie, a także dla tych, którzy chcieliby zgubić zbędne kilogramy”. Poznajcie ich bliżej!

(więcej…)