Kontakt

Detoks Sokowy

800 kcal

Dieta: 5 butelek soków

Detoks można zamówić na dowolną ilośc dni

Cena za 1 dzień od 119 zł – sprawdź nasz cennik

Detoks sokowy

Detox sokowy z czego się składa

detoks sokowy składa się z 5 butelek soków, każdy z nich ma inne właściwości, tak aby codziennie dostarczyć organizmowi unikalną kombinację witamin i składników mineralnych. Soki dostarczają substancje bioaktywne o działaniu oczyszczającym, przeciwzapalnym, energetyzującym, alkalizującym, immunomodelującym i wzmacniającym.

Na ile dni zamówić detoks sokowy

Detoks sokowy można zamówić na: – 1 dzień – 3 dni – 5 dni. Detoks sokami można stosować jako indywidualne programy oczyszczające organizm lub jako dodatek do diety. Mogą więc być spożywane jako zamienniki posiłków lub jako dodatek do posiłków, tak aby wzbogacić dietę w większą ilość warzyw i owoców. Dietę sokową dostarczamy kurierem pod drzwi

Pyszne soki - jak stosować dietę sokami​

Podstawą świeżych soków czyli sokowego detoksu i jest chwilowa eliminacja pożywienia. Kuracja sokowa oparta jet na spożywaniu 5 naturalnych soków w ciągu dnia.

Najlepszym okresem na rozpoczęcie detoksu sokowego jest okres jesienny oraz wiosenny. Stosując dietę sokową dbamy o oczyszczenie organizmu. Dieta sokowa pozwoli na dostarczenie najlepszych składników odżywczych dla twojego organizmu.

Soki należy przed otwarciem wstrząsnąć i po otwarciu spożyć tego samego dnia!

Dieta sokowa - czym jest dieta oczyszczająca

Detoks sokowy idealny sposób, by oczyścić i zregenerować swój organizm. Po kuracji sokami, która może trwać od 1 do 5 dni, poczujemy poprawę trawienia i samopoczucia, lepsze funkcjonowanie wątroby. Dodatkowym atutem jest przypływ energii oraz utrata nagromadzonej w tkankach wody. Dzięki diecie sokowej poprawi się odporność, gdyż składniki diety sokowej to same warzywa i owoce. Składniki diety oczyszczającej są najlepszym źródłem witaminy C zapobiegającej infekcjom. 

Plusy stosowania detoksu sokowego

W sokach zawarliśmy całą plejadę mikroskładników, które wspierają młodość i blask skóry. Dzięki kuracji sokami poprawisz produkcję kolagenu, oczyścisz organizm.  Dzięki prawidłowemu nawadnianiu pozbyjesz się zbędnych kilogramów. Naturalne składniki zawarte w kuracji sokami metodą cold press to potężna dawka antyoksydantów. Antyoksydanty zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za szybsze starzenie się skóry. Dieta sokowa będzie również doskonałym wstępem do procesu odchudzania i poprawy metabolizmu oraz detoksu organizmu.