Detoks sokowy

Detoks sokowy idealny sposób, by oczyścić i zregenerować swój organizm. Po kuracji sokami, która może trwać od 1 do 5 dni, poczujemy poprawę trawienia i samopoczucia, lepsze funkcjonowanie wątroby, przypływ energii oraz utratę nagromadzonej w tkankach wody. Poprawi się również odporność, gdyż warzywa i owoce na najlepsze źródła witaminy C zapobiegającej infekcjom. W sokach zawarliśmy całą plejadę mikroskładników, które wspierają młodość i blask skóry, poprawiają produkcję kolagenu, oczyszczają i nawadniają. Świeże warzywa i owoce to również potężna dawka antyoksydantów, zwalczających wolne rodniki odpowiedzialne za szybsze starzenie się skóry. Dieta sokowa będzie również doskonałym wstępem do procesu odchudzania i poprawy metabolizmu.

Każdy zestaw składa się z 5 soków – każdy z nich ma inne właściwości, tak aby codziennie dostarczyć organizmowi unikalną kombinację witamin, składników mineralnych i substancji bioaktywnych o działaniu oczyszczającym, przeciwzapalnym, energetyzującym, alkalizującym, immunomodelującym i wzmacniającym.

Detoks można zamówić na:
– 1 dzień
– 3 dni
– 5 dni

Nasze zestawy soków można stosować jako indywidualne programy oczyszczające organizm lub jako dodatek do diety. Mogą więc być spożywane jako zamienniki posiłków lub jako dodatek do posiłków aby wzbogacić dietę w większą ilość warzyw i owoców.

Cena za 1 dzień od 119,00 PLN
Detoks sokowy