Kontakt

F.A.Q

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

cooking catering

Tak oczywiście istnieje możliwość zamówienia diety testowej. W zamówieniu wystarczy zaznaczyć, że jest to zamówienie testowe.

Tak! codziennie można wybierać z 40 różnych dań układając menu według własnych upodobań smakowych.

Tak jest możliwość zamówienia 3 posiłków zamiast 5 posiłków. W naszej ofercie jest dostępna dieta office, która składa się z 3 posiłków z wyborem kaloryczności.

Oczywiście. Z każdej diety możliwe jest wykluczenie laktozy oraz glutenu. Dodatkowe wykluczenia są odpłatne i można dokupić je składając zmówienie. Prosimy dodać informację o dodatkowych wykluczeniach w uwagach przy zamówieniu.

Tak można zmienić termin dostawy oraz miasto dostawy max 24h przed datą dostawy. Nie ma możliwości zmiany terminu na dzień, w którym nie dostarczamy cateringu. Możliwe są również „wakacje” dla diety – wstrzymanie diety z powodu wyjazdu. Wszystkie zmiany można dokonać w panelu klienta lub kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta wysyłając maila na adres hello@cookingcatering.com.pl z dokładnymi danymi dotyczącymi zmian.

Catering dostarczamy w ponad 160 miastach w Polsce i okolicach. Nie jesteś pewien czy dowozimy do Twojej miejscowości? Napisz do nas hello@cookingcatering.com.pl lub zadzwoń +48 796 702 911

Tak jest przewidziany dodatkowy rabat na zamówienia pod ten sam adres dla kilku osób. Rabat w wysokości 5 % nalicza się automatycznie przy składaniu zamówienia.

Tak, realizujemy catering okolicznościowy. Prosimy o kontakt z biurem obsługi pod hello@cookingcatering.com.pl

Tak, realizujemy catering biurowy. Prosimy o kontakt z biurem obsługi pod hello@cookingcatering.com.pl