Kontakt

Dieta z wyborem Menu

1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Dieta: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja

Możliwość wyboru menu: 30 dań do wyboru każdego dnia

Dodatkowo można zamówić świeżo wyciskany sok z pomarańczy lub shot odpornościowy.

Cena za 1 dzień od 82 zł – sprawdź nasz cennik

Dieta Standardowa

Na czym polega catering dietetyczny z wyborem menu?​

Zamawiasz catering dietetyczny i nie zawsze wszystkie dania odpowiadają twoim kubkom smakowym? Catering dietetyczny z wyborem menu daje możliwość wyboru posiłków. Wystarczy, że w panelu klienta sprawdzisz menu wybranej i zamówionej wcześniej diety. Ryba na obiad, a ty jesteś smakoszem mięsa? Nie ma problemu – wymieniasz obiad na inne danie. Dostajesz możliwość wyboru posiłków spośród 30 różnych dań dziennie.

 

Najlepszy catering dietetyczny z wyborem menu

Dieta z wyborem menu pozwoli poczuć się tobie jak w restauracji, nie wychodząc z domu. To ty decydujesz co jesz danego dnia. Każdego dnia komponuj dietę na jaką masz ochotę. Śniadanie na słodko czy na słono? Deser wegański a może standardowy z odrobiną cukru? My przygotujemy wszystkie posiłki w odpowiednio założonej kaloryczności diety. Do wyboru posiłki mięsne oraz wegańskie.

Dla kogo dieta z wyborem menu?​

Dieta z wyborem menu polecamy przede wszystkim osobom, które, cenią sobie kontrolę nad swoją dietą oraz nie stosują wykluczeń. Stwórz indywidualne, pyszne i różnorodne menu wybierając z dań diety standardowej, diety wegańskiej, diety wegetariańskiej czy diety ketogenicznej. cooKING catering dietetyczny oferuje szeroki wybór diet.

Kiedy najpóźniej muszę dokonać wyboru menu?​

Pamiętaj wyboru menu należy w panelu klienta masz tylko 48h przed planowaną dostawą, po tym czasie wymiana posiłków nie będzie możliwa. Jeżeli nie wybierzesz menu diety – dietę otrzymasz w wersji diety standardowej. 

Założenia diety pudełkowej z wyborem menu

Brak monotonności, indywidualny wybór dań, wybór menu z różnych diet, różnorodne posiłki każdego dnia.