Kontakt
Aktualności
catering z dostawą do domu!

Jedzenie jak marzenie!

Catering z dostawą do domu

Nasz catering z dostawą do domu opiera się wyłącznie na ekologicznej żywności, która jest wolna od „chemii”, czyli sztucznych ulepszaczy.

Wyobraź sobie, że nie musisz codziennie martwić się o to, co zrobić dziś na obiad… Nie musisz też gotować, robić dużych zakupów spożywczych, wyliczać ilości kalorii, zmywać tuzina naczyń… Pewnie w myślach mówisz sobie: to niemożliwe, a nawet gdyby – musi kosztować fortunę. Otóż nie! Wyprowadzamy Cię z tego błędu. Catering dietetyczny w Poznaniu, w zależności od planu i rodzaju diety, to koszt około 50 złotych dziennie. Jednodniowy zestaw składa się z 5 dań, zatem cena jednego posiłku z cateringu dietetycznego to czasem nawet mniej niż 10 złotych! I to z dowozem do domu na terenie Poznania i okolic!

Polowanie na zdrowe jedzenie

web-5147
Nie dość, że catering dietetyczny jest tani, to jeszcze oszczędzasz mnóstwo czasu! Nie musisz myśleć o tym, co ugotujesz na obiad, co przygotujesz na śniadanie, drugie śniadanie i kolację. Podwieczorek? Jak często masz czas o nim pomyśleć, a co dopiero – zrobić? Standardowo najpierw musiałbyś ułożyć jadłospis na cały dzień lub tydzień, a później jechać na zakupy. Optymistyczna wersja to taka, że znajdujesz w sklepie wszystko, co jest Ci potrzebne, płacisz (często niemałe pieniądze, bo zdrowe jedzenie nie jest tanie) i jedziesz do domu. Ale sam dobrze wiesz, że trudno w jednym sklepie kupić wszystkie produkty z listy. A więc jeździsz po kilku sklepach albo… zmęczony i sfrustrowany rezygnujesz z kliku produktów, a co z tym związane, również i posiłków… Potem zostaje Ci już tylko obliczenie kalorii, ugotowanie posiłków, i zmywanie, i… no właśnie, ta lista tak naprawdę nigdy się nie kończy.

Wielowymiarowa oszczędność i niesamowita wygoda.

Zupełnie inaczej jest w przypadku naszego cateringu dietetycznego. Jedyne, na co musisz wygospodarować czas, to telefoniczna konsultacja dietetyczna. Resztą zajmiemy się już my. Dobierzemy odpowiednią dietę, przygotujemy jadłospis, kupimy świeże produkty i przygotujemy dla Ciebie smaczne, zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane posiłki. Co więcej, dostarczymy je prosto do Twojego domu (na terenie Poznania i okolic)!

Najwyższa jakość, najlepszy smak

Skupiamy się na produktach sezonowych. Posiłki przygotowujemy na nowoczesnym sprzęcie, który pozwala ograniczyć użycie tłuszczu do minimum. Wszystko to sprawia, że jedzenie jest nie tylko zdrowe i pełnowartościowe, jest także niezwykle smaczne!

Dieta dopasowana do Ciebie

Dieta standardowa, dla wegan, wegetarian, sportowców, osób nie tolerujących glutenu lub laktozy, kobiet w ciąży i karmiących matek – posiadamy plany dietetyczne dla wszystkich. Każda wersja jest zróżnicowana pod względem ilości kalorii. Nasze diety zostały opracowane przez dyplomowanego dietetyka, który jest do Państwa dyspozycji.

Similar Posts

Jak nie przytyć podczas wakacji?

Już 21.06.2022 rozpoczyna się kalendarzowe lato. A z czym kojarzy się tobie lato? Jak nie przytyć podczas wakacji?

Read More
Kwasy omega 3 i 6 – czyli zdrowe tłuszcze

Bardzo często spotykamy się z przekonaniem, iż tłuszcze to samo zło. Jednak prawda jest inna. Nie wszystkie tłuszc

Read More
Zalety cateringu dietetycznego z dostawą do domu

Zalety cateringu dietetycznego z dostawą do domu, jeśli chcesz schudnąć albo po prostu zadbać o swoje zdrowie i zac

Read More