Aktualności
catering z dostawą do domu!

Jedzenie jak marzenie!

Catering z dostawą do domu

Nasz catering z dostawą do domu opiera się wyłącznie na ekologicznej żywności, która jest wolna od „chemii”, czyli sztucznych ulepszaczy.

Wyobraź sobie, że nie musisz codziennie martwić się o to, co zrobić dziś na obiad… Nie musisz też gotować, robić dużych zakupów spożywczych, wyliczać ilości kalorii, zmywać tuzina naczyń… Pewnie w myślach mówisz sobie: to niemożliwe, a nawet gdyby – musi kosztować fortunę. Otóż nie! Wyprowadzamy Cię z tego błędu. Catering dietetyczny w Poznaniu, w zależności od planu i rodzaju diety, to koszt około 50 złotych dziennie. Jednodniowy zestaw składa się z 5 dań, zatem cena jednego posiłku z cateringu dietetycznego to czasem nawet mniej niż 10 złotych! I to z dowozem do domu na terenie Poznania i okolic!

Polowanie na zdrowe jedzenie

web-5147
Nie dość, że catering dietetyczny jest tani, to jeszcze oszczędzasz mnóstwo czasu! Nie musisz myśleć o tym, co ugotujesz na obiad, co przygotujesz na śniadanie, drugie śniadanie i kolację. Podwieczorek? Jak często masz czas o nim pomyśleć, a co dopiero – zrobić? Standardowo najpierw musiałbyś ułożyć jadłospis na cały dzień lub tydzień, a później jechać na zakupy. Optymistyczna wersja to taka, że znajdujesz w sklepie wszystko, co jest Ci potrzebne, płacisz (często niemałe pieniądze, bo zdrowe jedzenie nie jest tanie) i jedziesz do domu. Ale sam dobrze wiesz, że trudno w jednym sklepie kupić wszystkie produkty z listy. A więc jeździsz po kilku sklepach albo… zmęczony i sfrustrowany rezygnujesz z kliku produktów, a co z tym związane, również i posiłków… Potem zostaje Ci już tylko obliczenie kalorii, ugotowanie posiłków, i zmywanie, i… no właśnie, ta lista tak naprawdę nigdy się nie kończy.

Wielowymiarowa oszczędność i niesamowita wygoda.

Zupełnie inaczej jest w przypadku naszego cateringu dietetycznego. Jedyne, na co musisz wygospodarować czas, to telefoniczna konsultacja dietetyczna. Resztą zajmiemy się już my. Dobierzemy odpowiednią dietę, przygotujemy jadłospis, kupimy świeże produkty i przygotujemy dla Ciebie smaczne, zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane posiłki. Co więcej, dostarczymy je prosto do Twojego domu (na terenie Poznania i okolic)!

Najwyższa jakość, najlepszy smak

Skupiamy się na produktach sezonowych. Posiłki przygotowujemy na nowoczesnym sprzęcie, który pozwala ograniczyć użycie tłuszczu do minimum. Wszystko to sprawia, że jedzenie jest nie tylko zdrowe i pełnowartościowe, jest także niezwykle smaczne!

Dieta dopasowana do Ciebie

Dieta standardowa, dla wegan, wegetarian, sportowców, osób nie tolerujących glutenu lub laktozy, kobiet w ciąży i karmiących matek – posiadamy plany dietetyczne dla wszystkich. Każda wersja jest zróżnicowana pod względem ilości kalorii. Nasze diety zostały opracowane przez dyplomowanego dietetyka, który jest do Państwa dyspozycji.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.